Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP

Etamekocc travels and tour

Phonak Hearing Aids Review 2022

Phonak Hearing Aids Review 2022

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Phonak zapewnia różne aparaty słuchowe i opcje obsługi słuchu w celu dostosowania różnych potrzeb. Aplikacje smartfonów kontrolują niektóre aparaty słuchowe, a niektóre mają wygodne opcje ładowania. Utrata aparatów słuchowych można kupić tylko za pośrednictwem autoryzowanych detalistów.

Utrata słuchu dotyka około 48 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych, dotykając wszystkiego, od ich zdrowia emocjonalnego i fizycznego po życie społeczne i karierę.

.

Niektóre osoby z problemami ze słuchem czekają średnio 7 lat przed poszukiwaniem leczenia. Dostępna jest jednak pomoc, aby zapewnić osobom lepszą jakość życia.

Uczenie się o różnych dostępnych opcjach wsparcia słuchu, w tym aparatach słuchowych Phonak, może pomóc ludziom podjąć świadomą decyzję.

Należy pamiętać, że pisarz tego artykułu nie wypróbował tych produktów. Wszystkie prezentowane informacje są oparte na badaniach i poprawne w momencie publikacji.

Dzisiejsze wiadomości medyczne są zgodne z surowym procesem wyboru produktu i weryfikacji. Dowiedz się więcej tutaj.

o Phonak

Założona w 1947 r., Firma, która ostatecznie stała się Phonakiem w Szwajcarii. Firma ustanowiła obecność marketingową w Stanach Zjednoczonych w 1989 r., A innowacje technologiczne były kluczową częścią jej rozwoju.

Phonak jest jedną z dziewięciu marek należących do Sonova – międzynarodowej korporacji z siedzibą w Szwajcarii. Senova działa w 100 różnych krajach i jest liderem w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki słuchowej.

Recenzje klientów Phonak

Better Business Bureau (BBB) ​​akredytował Phonak od czerwca 2018 r. I i Firma ma ocenę A+. Oceny recenzji klientów na stronie BBB były 3 na 5 gwiazdek w momencie publikacji.

W momencie publikowania tego artykułu TrustPilot daje Phonak ogólną ocenę 2,4 gwiazdek z możliwej 5. Obecnie mają jedenaście recenzji, od doskonałych do złego.

Najbardziej pozytywne recenzje aparatów słuchowych Phonak pochwały modele Bluetooth za ich jakość dźwięku, możliwość korzystania z akumulatorów i łączności z różnymi urządzeniami mobilnymi.

Jeden recenzent na stronie internetowej BBB powiedział: „Używam Phonak od lat dla urządzeń technicznych dla studentów. Nie rozczarowaliśmy się produktami lub usługą. ”

Inny powiedział:„ Lubię muzykę po raz pierwszy od 20 lat, oba słyszeli bezpośrednio i strumieniowo z mojego iPhone’a. ”

Mniej korzystne recenzje odnotowały rozczarowanie jakości słuchu, biorąc pod uwagę cenę i niezadowalające doświadczenia związane z łącznością, https://harmoniqhealth.com naprawami i obsługą klienta. Niektórzy recenzenci twierdzą, że aparaty słuchowe nie działają.

Jeden recenzent skarżył się, że aparat słuchowy przestał działać w ciągu 10 miesięcy i że firma zajęła to ponad pięć tygodni, ponieważ nie miały odpowiednich części.

Kilku recenzentów Pilot Trust narzekało na aplikację Phonak.

Phonak Aids Koszty i ubezpieczenie

Phonak Autometars jest dostępnych za pośrednictwem licencjonowanych detalistów zalecanych na podstawie certyfikowanej rozprawy Specjaliści od opieki. Phonak zapewnia listę profesjonalistów do opieki słuchowej, którzy pomagają ludziom przetestować słuch i rozpocząć proces zakupu.

Zasadniczo różne modele wahają się od 1 367 do 3 964 USD za urządzenie. Poziom technologii, dodatkowych usług i akcesoriów może wpływać na koszt aparatu słuchowego. Modele do ładowania mogą kosztować do pięciu procent więcej niż modele zasilane baterią.

Phonak Audéo Paradise jest jednym z najpopularniejszych modeli i występuje w wersjach P30, P50, P70 i P90. Ceny są następujące:

 • Model P30 kosztuje około 1998 USD za parę.
 • Model P50 kosztuje około 3198 USD za parę.
 • Koszty P70 Koszty P70 Około 3 798 USD za parę.
 • P90 kosztuje około 4598 USD za parę.

Plany finansowe

Phonak nie oferuje planów płatności, podobnie jak one, podobnie jak one Nie sprzedawaj bezpośrednio produktów.

Niektórzy specjaliści od świadczenia słuchu mogą oferować plany płatności. Ludzie powinni skontaktować się ze swoim lokalnym usługodawcą opieki zdrowotnej w celu ustalenia kosztów i opcji płatności.

ubezpieczenie

Wielu ubezpieczycieli zdrowotnych nie zapewnia ochrony za aparaty słuchowe, ale w miarę różnią się świadczenia z planu każdej osoby, korzyści z planu każdej osoby różnią się. Osoby fizyczne powinny skontaktować się ze swoim dostawcą planu, aby potwierdzić ubezpieczenie.

Ochrona może nie być dostępna, jeśli dana osoba ma oryginalny plan Medicare. Mogą jednak mieć korzyść słuchową, jeśli mają politykę Medicare Advantage.

Produkty i usługi Phonak

Strona internetowa firmy stwierdza, że ​​Phonak zaprojektował swoje aparaty słuchowe, aby uprościć życie i życie danej osoby i Konsekwentnie zapewniają wyjątkowe doświadczenia słuchowe w wielu okolicznościach.

Phonak ma aplikację na smartfony, z której ludzie mogą korzystać obok wielu swoich urządzeń słuchowych.

Oto niektóre z ich aparatów słuchowych i dodatkowe usługi do rozważenia.

Audéo Paradise

Wykonane dla osób z łagodnym do głębokiego ubytku słuchu i zasilane przez akumulatory litowo-jonowe lub cynkowe, ten aparat słuchowy może łączyć się bezpośrednio ze smartfonami i telewizorami.

Produkt jest kompatybilny z mikrofonem Rogera, który, jak twierdzi producent, może pomóc osobie wyraźniej usłyszeć i zrozumieć głosy w głośnych lub mylących środowiskach dźwiękowych.

Paradise Audéo to przesłuchanie odbiornika (RIC) Pomoc, co oznacza, że ​​chociaż aparat słuchowy spoczywa na zewnątrz ucha, odbiornik lub głośnik znajduje się wewnątrz ucha. Ric aparaty słuchowe są lekkie i dyskretne, ale mogą nie być odpowiednie dla osób z poważnym utratą słuchu.

Aplikacja myphonak pomaga osobom spersonalizować ustawienia aparatu słuchowego.

Phonak Audéo Paradise Paradise Występuje w czterech modelach, P30, P50, P70 i P90. Ceny różnią się w zależności od modelu.

 • Model P30 kosztuje około 1998 USD za parę.
 • Model P50 kosztuje około 3198 USD za parę.
 • P70 kosztuje około 3798 USD za parę.
 • P90 kosztuje około 4598 USD za parę.

Ceny również mogą się różnić w zależności od tego, gdzie dana osoba kupuje urządzenie słuchowe.

Kup teraz

Naída Paradise

Naída Paradise to aparat słuchowy zakulisowy (BTE), który może pomóc ludziom usłyszeć ciche głosy w spokojniejszych miejscach. Oferuje spersonalizowane anulowanie szumów i łączy Bluetooth z urządzeniami takimi jak telewizory i smartfony.

Dostępne są dwa różne modele dla różnych stopni utraty słuchu – łagodne do ciężkiego i głębokiego. Model łagodnego do poważnego ubytku słuchu wykorzystuje akumulator litowy. Model dla osób z głębokim utratą słuchu wykorzystuje akumulatory cynkowe.

W aplikacji myphonak osoba może połączyć się z dostawcami usługi słuchu, którzy mogą dostosować się do swoich aparatów słuchowych Phonak w czasie rzeczywistym.

Paradise Phonak Naída występuje w czterech modelach, P30, P50, P70 i P90. Ceny różnią się w zależności od modelu.

 • Model P30 kosztuje około 2798 USD za parę.
 • Model P50 kosztuje około 3198 USD za parę.
 • P70 kosztuje około 3798 USD za parę.
 • P90 kosztuje około 4598 USD za parę.

Ceny również mogą się różnić w zależności od tego, gdzie dana osoba kupuje urządzenie słuchowe.

Kup teraz

Wykonane z myślą o dzieciach, Sky Link M jest odporny na wodę i kurz, z zabezpieczonym hakiem do uszu i baterii.

Witryna firmy twierdzi, że ten aparat słuchowy działa dobrze wraz z innymi zabiegami, takimi jak terapie, które pomagają dzieciom w budowaniu umiejętności mowy i językowej oraz nauczyć się rozumieć nowe dźwięki.

Licencjonowana opieka słuchowa określa Koszty detaliczne Sky Link M. Różne czynniki definiują cenę, w tym stawkę rynku lokalnego w obszarze geograficznym.

Zasadniczo różne modele wahają się od 1 367 USD do 3 964 USD za urządzenie.

Kupuj teraz

Odpowiedni dla osób z umiarkowanym do głębokim ubytkiem słuchu, ten aparat słuchowy BTE może połączyć się z procesorem dźwięku implantu ślimaka, którego dana osoba może użyć, jeśli ich słuch pogorszy.

Użytkownicy mogą podłączyć aparat słuchowy bezpośrednio ze smartfonami i telewizorami za pośrednictwem aplikacji myphonak.

Licencjonowana opieka słuchowa określają koszty detaliczne Sky Link M. Różne czynniki określają cenę, w tym stawka rynku lokalnego w obszarze geograficznym.

Zasadniczo różne modele w cenie od 1 367 do 3 964 USD za urządzenie.

zakup teraz

Strona internetowa firmy twierdzi, że Lyric Heal AD) Jedyny całkowicie niewidzialny aparat słuchowy na świecie.

Wyszkolony lekarz musi włożyć urządzenie do kanału słuchowego osoby, siedzącą w pobliżu bębenki. Jest wyposażony w potężną baterię i może dostarczyć to, co firma opisuje jako wyjątkową jakość dźwięku, 24 godziny na dobę, przez miesiące. Phonak stwierdza, że ​​osoby mogą próbować wolnego od ryzyka przez 30 dni. Osoby, które kupują subskrypcję regularnie, otrzymują nowe liryczne urządzenia słuchowe.

Każdy dostawca określa koszty subskrypcji, które mogą się różnić w zależności od lokalizacji geograficznej. Niektórzy dostawcy mogą oferować plany płatności.

Kup teraz

Inne usługi

Inne produkty i usługi Phonak obejmują:

 • Portfolio salda szumu usznego składa się z przesłuchania w saldzie szorstkoże AIDS, generator szumów i aplikacje na smartfony. Osoba z szumem usznym powinna współpracować z dostawcami usługi słuchu, aby dostroić swoje portfolio i zarządzać wszelkimi wyzwaniami słuchowymi.
 • Słuchanie po jednej stronie ma miejsce, gdy dana osoba doświadcza utraty słuchu tylko w jednym uchu. Słuch w drugim uchu może być mniej poważny lub nienaruszony. W każdym przypadku aparaty słuchowe Phonak wykorzystują wieloaspektową technologię do zbierania dźwięków z nieosiągającego ucha i wysyłania go do ucha słuchowego. Te aparaty słuchowe są zwykle małe i dyskretne, a dla dzieci dostępna jest wersja bezprzewodowa.
 • Urządzenia dotyczące ochrony słuchu promują spokojny sen, zmniejszają rozproszenie i zabezpieczają uszy przed potencjalnie szkodliwymi głośnymi dźwiękami miejsc pracy, ciężkie, ciężkie Sprzęt, muzyka na żywo oraz polowanie i strzelanie.
 • Test słuchu online z obserwacją opieki słuchowej.

Phonak oferuje specjalne usługi dla weteranów Who Czy mogą kupić aparaty słuchowe Phonak za pośrednictwem Departamentu Audiologii Departamentu Departamentu U.S. Veteran Affairs (VA) Szpitale.

Jak zamówić

Phonak nie sprzedaje bezpośrednio produkowanych przez niego aparatów słuchowych. Zamiast tego dystrybuuje aparaty słuchowe Phonak profesjonalistom, przeszkolonym dostawcom usługi słuchowej i ośrodkach opieki słuchowej.

Osoby z problemami słuchu mogą zobaczyć jednego z tych dostawców usługi słuchu do oceny. Mają możliwość zamówienia aparatów słuchowych Phonak, jeśli uważają, że produkt odpowiada ich potrzebom.

Gwarancje fonak i rabaty

Kilka opcji gwarancyjnych jest wyposażonych w aparaty słuchowe Phonak. Osoby mogą wybrać lokalną gwarancję na podstawie warunków zdefiniowanych przez każdego profesjonalistę ds. Opieki słuchowej.

Firma Phonak oferuje również roczną ograniczoną międzynarodową gwarancję, która zapewnia bezpłatne naprawy produkcji i wad materialnych w aparatach słuchowych.

Międzynarodowa gwarancja nie dotyczy akcesoriów, baterii, rur, form ucha lub odbiorników zewnętrznych. Ponadto nie obejmuje szkód spowodowanych niewłaściwym użyciem lub opieką, ekspozycją chemiczną lub zanurzeniem w wodzie.

Osoba może zasadniczo uzyskać dostęp do lokalnych gwarancji za pośrednictwem sprzedawcy swoich aparatów słuchowych, ale Phonak oferuje 1– 1– Rok Międzynarodowa gwarancja obejmująca wyłącznie urządzenie słuchowe. Gwarancje zwykle nie obejmują baterii, a inne akcesoria mogą mieć osobne zasady.

Jeśli indywidualny zakup produktów fonak od nieautoryzowanego sprzedawcy internetowego, to nie unieważnia ich gwarancji.

Dodatkowo, że

aparaty słuchowe nie są objęte gwarancją, jeśli są uszkodzone lub złamane z powodu niewłaściwego użycia, opieki, obsługi lub ekspozycji chemicznej.

Wybór bezpiecznego

Dostępnych jest wiele produktów słuchowych oraz Znalezienie właściwej zależy od okoliczności jednostki.

Jest to ważna decyzja, ponieważ naukowcy stwierdzili, że aparaty słuchowe mogą poprawić zdrowie ogólne i słuchowe.

National Institute on głuchotliwości i innych Zaburzenia komunikacji (NIDCD) zaleca osoby z ubytkiem słuchu i ich audiolog lub usługodawcy opieki zdrowotnej:

 • Rodzaj utraty słuchu
 • Istotność ich ubytku słuchu
 • Słuchanie musi wspierać ich styl życia
 • Łatwość użycia
 • Okoliczności finansowe
 • Gwarancje

 • Harmonogram konserwacji i napraw

{&@Context & quot;: & quot; https:

Contents