Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us
GO UP

Etamekocc travels and tour

Lenscrafters Review: Co společnost nabízí

Lenscrafters Review: Co společnost nabízí

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou užitečné pro naše čtenáře. Pokud si nakoupíte odkazy na této stránce, můžeme získat malou provizi. Tady je náš proces.

Lenscrafters je mezinárodní značka brýlí nabízející kontaktní čočky, brýle a sluneční brýle. Lidé si mohou výrobky koupit online nebo navštívit jeden z fyzických obchodů společnosti, kde mohou také podstoupit oční zkoušku.

Tento článek se podrobněji zaměřuje na značku Lenscrafters, včetně produktů a služeb, které nabízí a jak je objednat. Uvádí také některé alternativní značky, které lidé mohou chtít zvážit. , Indie a Hongkong. Návrh skupin Luxottica, výrobce, distribuuje a prodává všechny produkty Lenscrafters. Celkem 68% recenzí uděluje společnost pouze 1 hvězdu, zatímco 15% ji uděluje 5 hvězdiček. Negativní recenze vyjadřují obavy ohledně skrytých nákladů a problémů s objednávkou online. Rok. Populární značky jako Acuvue, Dailies a Proclear. Rovněž zásobuje jednotlivé vidění, torické, multifokální a barevné čočky, aby vyhovovaly zákazníkům se širokou škálou požadavků.

brýle pro muže, ženy a děti jsou od společnosti k dispozici. Společnost Lenscrafters prodává své vlastní značky, stejně jako značkové značky, jako jsou Ray-Ban, Michael Kors a Oakley.

Na webových stránkách může osoba filtrovat své možnosti brýlí podle pohlaví, tvaru obličeje, tvaru rámečku, materiálu, barvy, fit a ceny.

Ve svých obchodech provádí Lenscrafters také oční zkoušky. Osoba může naplánovat jednu z těchto zkoušek prostřednictvím webu, nebo si může zavolat na místní obchod. Čočky, včetně:

 • Single Vision
 • Progresivní
 • Leptané čočky
 • Ošetření modrého světla
 • Premium Antireflective
 • Pracovní prostor progresivní
 • Expanded View Progressive
 • Clear
 • Fotochromický
 • Přechod reagující na světlo
 • Polarizované

Pokud osoba nakupuje nebo vyzvedne své brýle v obchodě, nabízí Lenscrafters osobní relaci a poskytuje radu ohledně následné péče. Pokud zákazník potřebuje úpravy nebo čištění, může vzít své brýle do jakéhokoli obchodu s čočkami. Online.

Budou muset poslat Lenscrafters kopii svého předpisu, pokud vyžadují čočky na předpis. Alternativně může zákazník poskytnout společnosti kontaktní údaje svého očního lékaře a Lenscrafters získá předpis jménem. Pokud si osoba koupí roční zásobu kontaktních čoček, může získat až 100 USD z celkových nákladů.

Naučte se, jak porozumět předpisu očí. Většina plánů pojištění vize online a v obchodě, včetně Eyemed, Aetna a Humana. Osoba může také použít flexibilní účet výdajů (FSA) nebo účet za úsporu zdraví (HSA).

Lenscrafters má také schéma kreditní karty, které umožňuje osobě platit ve splátkách.

Doprava a návraty

Lenscrafters nabízí bezplatnou domácí přepravu, přičemž poznamenává, že předdejné objektivy budou trvat přibližně 7 dní před odesláním.

Společnost má 30denní politika návratnosti od data výdeje, což je den, kdy objednávka dorazí do domu osoby nebo osoba provedení nákupu v obchodě.

Plán ochrany

Na dodatečný poplatek nabízí Lenscrafters plán ochrany, který zahrnuje neomezené opravy po dobu 1 roku. Tento plán zahrnuje popraskané nebo poškrábané čočky, prasklé rámy, normální rozpady opotřebení a vady materiálu a výroby.

Tento plán ochrany je k dispozici online i v obchodě.

Alternativní značky a produkty

Různí dodavatelé a maloobchodníci v USA poskytují podobné služby jako Lenscrafters. Některé příklady zahrnují:

 • GlassEsesa: Tento online prodejce brýlí nabízí značkové štítky a vlastní produkty. Společnost také skladuje kontaktní čočky. Další informace o Glassesusa najdete zde. Další informace o EyebuyDirect najdete zde. Další informace intenskin přísady o čočce najdete zde. Tento postup je typem laserové oční chirurgie, která mění tvar rohovky. Národní oční institut (NEI) říká, že většina lidí nemusí po této operaci používat brýle nebo kontakty. chránit oči. Studie z roku 2015 zjistila, že 40,9 milionu dospělých USA nosí kontaktní čočky, aby zajistily bezpečné korekce zraku. Autoři však varovali, že tito lidé jsou ohroženi vážnými očními infekcemi, pokud se o své čočky nestarají správně. Oči od:
 • Vyhýbání se spánku v jejich kontaktech, protože to má za následek vyšší riziko infekce
 • Čištění rukou mýdlem a vodou a důkladně je suší Čočky
 • Udržujte kontaktní čočky mimo vodu a nenosí je na sprchu nebo plavání
 • Čištění kontaktních čoček a případů v dezinfekčním roztoku pravidelně

Nei doporučuje, aby nositelé brýlí dostali pravidelné oční zkoušky. Studie z roku 2019 zkoumala dodržování ročních dilatačních očních zkoušek u lidí s diabetem. Vědci zjistili, že nedostatek pojištění hrál největší roli v neadherence těchto ročních očních testů. z následujících příznaků:

 • Snížené vidění
 • Začervenání oka
 • Bolest v oku
 • Double Vision
 • Skvrny, které se zdají být vznášejí před očima (také nazývané floaters)
 • Vidět kruhy kolem světel
 • Vidění záblesků světla

Shrnutí

Lenscrafters prodává brýle, sluneční brýle a kontaktní čočky online a v obchodě. Osoba si může od společnosti zakoupit produkty na předpis nebo předběžné produkty, ale bude vyžadovat předpis pro první. K dispozici jsou různé čočky, které vyhovují lidem s různými potřebami korekce zraku. Můžeme pomoci!

Prozkoumejte více možností produktu, abyste zjistili, co funguje nejlépe pro vaše vidění. a lékařské časopisy a asociace. Vyhýbáme se používání terciárních odkazů. V každém článku propojujeme primární zdroje – včetně studií, vědeckých odkazů a statistik – a také je uveďte v sekci zdrojů v dolní části našich článků. Další informace o tom, jak zajistíme, že náš obsah je přesný a aktuální, se můžete dozvědět čtením naší redakční zásady .

Contents